W naszej hurtowni zaopatrzysz się we wszystkie materiały budowlane potrzebne do budowy „od fundamentu aż po dach”, niezależnie od tego czy dopiero budujesz dom swoich marzeń czy też tylko wymaga on remontu.

Nie działamy jak inne hurtownie, markety czy składy budowlane. Czym się wyróżniamy? Hurtownia budowlana IWAN to zespół doradców, którzy wyliczą zapotrzebowanie na materiały budowlane na podstawie dostarczonego projektu. Wszystko oczywiście bezpłatnie.

Nasza firma działa na rynku od 2005 roku. Fakt, że aktywnie uczestniczyliśmy w kilkuset inwestycjach, mimo krótkiej obecności na rynku, świadczy, iż robimy to dobrze. Przekonaj się, że najlepiej i najtaniej budować kompleksowo.

Budowanie z nami będzie zawsze tańsze niż zakup „na własną rękę”. Dlaczego? Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na podkarpaciu i z racji dużych obrotów kupujemy u producentów materiały budowlane ze znacznymi upustami. Do tego zawsze możesz z nami negocjować!

W naszej ofercie znajdziesz materiały budowlane w ogromnym wyborze i oczywiście w atrakcyjnych cenach. Nasi doradcy z przyjemnością dostosują ofertę do Twoich potrzeb i możliwości.

Polecamy materiały na:

Dlaczego jeszcze warto zainteresować się naszą ofertą? Poniweważ do klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy inwestor ma przypisanego doradcę, który pomoże w doborze materiałów do budowy Twojego domu oraz zwyczajnie, po ludzku, doradzi. Do tego nigdy nie zapomnimy o atrakcyjnych rabatach dla Ciebie!