Dachówki betonowe

Dachówki betonowe to wytrzymałe i estetyczne pokrycie dachowe. Proces produkcji dachówek cementowych pozwala na uzyskanie produktu o dużej odporności na warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele o tradycyjnej formie, jak i wzory nowoczesne zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dachówek betonowych.

BMI BRAAS

BMI Braas to jeden z czołowych producentów dachówek ceramicznych i betonowych na świecie. W portfolio BMI znajdują się tak popoularne dachówki ceramiczne jak dachówka płaska TURMALIN, dachówka falista RUBIN 9V czy historyczna dachówka karpiówka OPAL. Braas znany jest również z wysokiej jakości dachówek betonowych w unikatowych powłokach ochronnych (Lumino, Cisar). Te dachówki to m.in. Romańska, Bałtycka, Celtycka czy betonowe dachówki płaskie Teviva oraz Tegalit.

CREATON

Creaton to jeden z największych dostawców pokryć dachowych na świecie. Dachówki ceramiczne oraz betonowe od Creaton znaleźć można w każdym mieście i miejscowości naszego kraju. Szczególną popularnością cieszą się modele dachówek Creaton – Simpla, Titania oraz Premion. Dodatkowo Creaton oferuje dachówki cementowe takie jak Goeteborg i Kapstadt.