Blachodachówki

Blaszane pokrycia dachowe cechuje nowoczesne i bardzo urozmaicone wzornictwo oraz niska waga. Pozwala na zastosowanie blach dachowych podczas renowacji i remontów. Nie bez znaczenia pozostaje też atrakcyjna cena tego rozwiązania. Rynek pokryć blaszanych w Polsce jest bardzo obszerny. Staramy się zaoferować Państwu produkty firm z wieloletnim doświadczeniem, będących liderami w tej branży. W ofercie producentów znajdą Państwo: blachodachówki, blachy trapezowe, panele na rąbek oraz blachy z posypką ceramiczną.

BLACHY PRUSZYŃSKI

Firma Blachy Pruszyński to największy polski producent stalowych pokryć dachowych. Nasza hurtownia jest autoryzowanym dystrybutorem pokryć dachowych Pruszyńskiego. Tej marki nie trzeba przedstawiać. Znacie ją doskonale chociażby ze świata sportu, który wspierany jest przez Blachy Pruszyński od wielu lat. Niezwykle popularne modele blachodachówek jak Tigra, Fiord czy Loara to podstawa oferty producenta. W ofercie znajdują się także doskonałe rynny Niagara.

BLACHOTRAPEZ

Polski producent znany z takich blachodachówek jak Tysenia czy Germania. W portfolio Blachotrapezu znajduje się bardzo popularne w Polsce pokrycie gontopodobne – Janosik. W ostatnich latach Blachotrapez prężnie rozwija swoją markę i pozyskuje rzesze nowych klientów. 

BUDMAT

Kolejny polski gigant rynku dachowego. Szeroka oferta Budmatu to blachy trapezowe, na rąbek stojący, modułowe, systemy rynnowe pcv i stalowe, podbitka dachowa, profile aluminiowe, ogrodzenie i wiele innych. Budmat jako jeden z pierwszych producentów wprowadził na polski rynek blachodachówki modułowe – legendarną do dzisiaj blachodachówkę Venecja. Ostanimi czasy jednak hitem Budmatu są blachodachówki Como oraz Murano.

RUUKKI

Szwedzki producent klasy światowej. Jako pierwszy spopularyzował blachodachówki modułowe. Model blachodachówki panelowej Finnera do dzisiaj jest jednym z najpopularniejszych stalowych pokryć dahchu na naszym rynku. Rukki to szwedzka jakość potwierdzona surowcami z huty SSAB.

PLANNJA

Blachodachówki Plannja to połączenie klasycznej formy z najwyższą jakością i dbałością o środowisko. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór form, materiałów i akcesoriów na pokrycia dachowe. Kolorystyka produktów zachowana jest w naturalnych barwach, dostosowanych do otoczenia, zgodnie z filozofią marki. Paleta barw jest szeroka i każdy znajdzie odpowiedni odcień blachy dopasowany do projektu wymarzonego domu.