Kostki i płyty dekoracyjne

Chcesz zamówić kostkę brukową? Świetnie się składa – nasza oferta spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Sprawdź, jakie rodzaje kostki możemy Ci zaproponować:

  • z kamienia naturalnego,
  • gładkie,
  • szorstkie,
  • betonowe.
 

Oferowane przez nas wyroby są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarowych. Możesz także wybrać grubość kostki brukowej. Gwarantujemy, że z łatwością dobierzesz kolor nawierzchni do stylistyki posesji, dzięki czemu stworzysz spójną i stylową całość.

Płyty dekoracyjne

Dzięki płytom dekoracyjnym możesz stworzyć nietuzinkowe kompozycje na terenie swojej posiadłości – m.in. wyznaczyć ścieżki w ogrodzie. Dodatkowo dostępne w naszej ofercie elementy dekoracyjne (palisady, obrzeża czy fugi) są chętnie wybierane przez Klientów, którym zależy na oszałamiającym efekcie w przystępnej cenie!

Estetyczne fugi do kostki brukowej

Nie można również zapomnieć o tym, jak istotny jest wybór odpowiednich fug do kostki brukowej. Ich zadaniem nie jest jedynie wypełnienie szczelin między kostkami, ale i podkreślenie eleganckiego charakteru całej kompozycji. Stwórz estetyczną nawierzchnię, która dodatkowo zyska walory użytkowe! Dzięki fugom pozbędziesz się wyrastającego mchu między szczelinami, a także zadbasz o kondycję kostki.

BRUK-BET

Kostki brukowe i płyty tarasowe to część asortymentu marki Bruk-Bet®. Firma sukcesywnie rozwija się też w innych gałęziach polskiego przemysłu, oferując rozwiązania dla branży budowlanej, prefabrykaty infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej czy produkty z zakresu odnawialnych źródeł energii. W skład spółki wchodzą dodatkowo Termalica®, Termobet®, Bruk-Bet Fotowoltaika®, Georyt® i Intrac®. Ich siłę buduje 17 zakładów produkcyjnych w Polsce i 37 linii produkcyjnych.

STYROBUD

Styrobud jest czołowym producentem betonu, prefabrykatów betonowych oraz elementów małej architektury w południowej Polsce. Nowoczesny park maszynowy, dział laboratoryjny i wykwalifikowana kadra specjalistów to gwarancja  zgodności produktów z wytycznymi podanymi przez Klienta. Profesjonalny sposób produkcji i magazynowania wyrobów gwarantują odpowiednie stany magazynowe bez względu na panujące warunki atmosferyczne.  Główna siedziba firmy Styrobud mieści się w miejscowości Trzeboś. Pozostałe oddziały znajdują się w Rzeszowie oraz w Krośnie.

PEBIA

Pebia to producent kostki brukowej oferujący wysokiej jakości produkty brukarskie: krawężniki, obrzeża. Produkcja kostki brukowej odbywa się w nowoczesnym zakładzie w świętokrzyskim Wymysłowie w gminie Opatów, w pobliżu działającej od kilkudziesięciu lat kopalni wapienia dewońskiego. Kopalnia należy do Grupy PBI, której częścią  jest PBI Beton, właściciel marki Pebia.

FORBET

Firma jest polskim producentem wysokiej jakości materiałów betonowych: szlachetnej kostki brukowej, wieloformatowych płyt tarasowych oraz szerokiej gamy elementów małej architektury, niezbędnych do kreowania przestrzeni miejskiej i aranżacji inwestycji prywatnych.