Kompletne systemy ociepleń

Zapewniamy dostęp do najlepszych kompletnych systemów dociepleń ścian zewnętrznych budynków. Nie musisz już szukać każdego produktu oddzielnie. Tego rodzaju zestawy powstały z myślą o zastosowaniu konkretnego rozwiązania z izolacją styropianową lub z wełny mineralnej. Każdy produkt w systemie pochodzi od jednego producenta, zapewniając tym samym trwałość oraz skuteczność termoizolacji na wiele lat.

Co wchodzi w skład systemów dociepleń?

W ofercie mamy głównie systemy dociepleń z płytami styropianowymi, które cieszą się nieustającą popularnością ze względu na stosunek jakości do ceny. Większość zestawów składa się z:

  • materiału termoizolacyjnego,
  • klejów,
  • siatki elewacyjnej,
  • gruntu,
  • tynku.

Dostępne są również systemy przystosowane do renowacji fasad budynków, a także systemy z płytką klinkierową lub dekoracyjne. Produkty, które mamy w ofercie sprawdzą się zarówno w budownictwie jedno-, jak i wielorodzinnym, a także obiektach użyteczności publicznej czy też zakładach przemysłowych – halach produkcyjnych oraz magazynowych.

KNAUF

Marka Knauf należy do najlepiej rozpoznawalnych w swojej kategorii i jest postrzegana jako marka Premium, za którą zawsze stoi wysoka jakość. Oferta obejmuje systemy suchej zabudowy na bazie płyt gipsowych, gipsowo-włóknowych i cementowych, tynki gipsowe i cementowo-wapienne, masy szpachlowe, gładzie polimerowe, wylewki, produkty chemii budowlanej, w tym kleje, fugi i silikony, a także systemy ociepleń z tynkami elewacyjnymi i farbami.

CERESIT

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a nasze profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie!