Cementy i zaprawy budowlane

W naszej ofercie znajdziesz cementy i zaprawy budowlane. Bez tych materiałów trudno sobie wyobrazić realizację wielu prac murarskich. Warto wyposażyć się w produkty od cenionych producentów, co stanowi gwarancję jakości. Decydując się na współpracę z naszą hurtownią masz stuprocentową gwarancję tego, że w przystępnej cenie otrzymasz produkty, które umożliwią sprawną realizację nawet najbardziej skomplikowanych prac wykończeniowych.

Zaprawy cementowe

Dzięki odpowiednio dobranej zaprawie cementowej możesz sprawnie murować elewację obiektów w stanie surowym. Zadbaj o estetyczne wykończenie budynku i wybierz zaprawy od znanych marek. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w ofercie naszej hurtowni.

Tynki elewacyjne

Jeśli chcesz zabezpieczyć elewację, zdecyduj się na zakup tynków elewacyjnych, które dodatkowo sprawią, że całość będzie prezentowała się schludnie i elegancko. Oferujemy bogaty wybór tynków akrylowych, silikonowych, silikatowych oraz cienkowarstwowych. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji.

CEMENT OŻARÓW

Spółka działa na rynku materiałów budowlanych od 1978 roku, oferując szeroki asortyment cementów wysokiej jakości, a marka CEMENT OŻARÓW jest powszechnie znana i ceniona nie tylko w kraju. CEMENT OŻARÓW to najnowocześniejsza technologia oparta na krajowej bazie surowcowej oraz doskonałej kadrze fachowców, co w połączeniu z kapitałem irlandzkiej grupy CRH plc owocuje ciągłym rozwojem. Utrzymywane wysokie standardy, stawiają Grupę Ożarów S.A. w gronie najlepszych i najczystszych cementowni na świecie

CEMEX

CEMEX Polska należy do krajowej czołówki producentów cementu, betonu towarowego i kruszyw. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego koncernu, CEMEX Polska stosuje międzynarodowe uznane standardy produkcji i zarządzania dostarczając na rynek polski materiały budowlane najwyższej jakości.