Materiały budowlane

Materiały budowlane, jakie jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom to między innymi ceramika ścienna oraz stropowa. Pełni ona rolę nie tylko estetycznego wykończenia tych powierzchni, ale również doskonale zabezpiecza je przed ewentualnymi uszkodzeniami czy też wilgocią. Zachęcamy także do przejrzenia wszystkich dostępnych systemów kominowych i wentylacyjnych. Ich wybór może być uzależniony od specyfiki budynku czy też jego rozmiarów, aby skutecznie zakupić konkretny produkt, skontaktuj się z naszymi doradcami. Polecamy również skorzystać z oferty schodów strychowych, kostki brukowej, cegły klinkierowej czy płyty kartonowo-gipsowych, profili i akcesoriów niezbędnych do stworzenia na przykład ścianek działowych.

Poznaj producentów materiałów budowlanych

Stawiamy tylko i wyłącznie na materiały znanych dostawców, do których mamy pełne zaufanie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować klientom najwyższej jakości produkty, spełniające swoje podstawowe zadanie. Zadbaliśmy o to, aby w ostatnich latach rozpocząć współpracę z większą liczbą producentów, co pozwoliło nam poszerzyć, a także urozmaicić ofertę także pod kątem cenowym. Znajdziesz u nas materiały budowlane firm:

  • LEIER
  • WIENERBERGER
  • SOLBET
  • STYROBUD
  • H+H
  • TRANSDŹWIG

Oferowane przez nas materiały ścienne to produkty uznanych marek. Naszym Klientom proponujemy duży wybór pustaków ceramicznych i bloczków betonowych w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy również specjalistyczny transport zakupionych przez Państwa materiałów ściennych.

Stropy i nadproża to elementy, których parametry techniczne przekłada się na walory konstrukcyjne całego budynku. W trosce o najwyższą jakość i niezawodność oferujemy Państwu wyłącznie wysokogatunkowe produkty takiej jak: stropy na belkach w systemie Teriva i Wienerberger oraz tradycyjny pustak stropowy Ackerman.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wysokiej klasy systemy kominowe. Naszym Klientom proponujemy funkcjonalne kominy ceramiczne i stalowe renomowanych marek. Nasze systemy kominowe, które oparte są na sprawdzonych rozwiązaniach dopasowane są do różnego rodzaju paliw.

Naszym Klientom oferujemy również cementy i zaprawy budowlane niezbędne dla realizacji wszelkiego rodzaju prac murarskich i tynkarskich. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. zapewniające estetyczne wykończenie budynku zaprawy cementowe oraz tynki elewacyjne.