Dachówki ceramiczne

Pokrycie ceramiczne to rozwiązanie bardzo trwałe, funkcjonalne i prestiżowe. Współczesne dachówki ceramiczne to połączenie naturalnych surowców i nowoczesnej technologii, a wielowiekowa tradycja ich wypalania potwierdza, że jest to doskonały produkt na Państwa dach. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najbardziej znanych i uznanych producentów dachówki, a nasi pracownicy chętnie pomogą w zapoznaniu się z obfitością form i kolorów dachówek oraz dobraniu odpowiednich rozwiązań technicznych mogących sprostać Państwa oczekiwaniom.

BMI BRAAS

BMI Braas to jeden z czołowych producentów dachówek ceramicznych i betonowych na świecie. W portfolio BMI znajdują się tak popoularne dachówki ceramiczne jak dachówka płaska TURMALIN, dachówka falista RUBIN 9V czy historyczna dachówka karpiówka OPAL. Braas znany jest również z wysokiej jakości dachówek betonowych w unikatowych powłokach ochronnych (Lumino, Cisar). Te dachówki to m.in. Romańska, Bałtycka, Celtycka czy betonowe dachówki płaskie Teviva oraz Tegalit.

BOGEN

Niemiecka jakość i precyzja – to definicja dachówek BOGEN. Wytwarzane od lat w Bawarii dachówki ceramiczne to nie tylko nieskazitelna jakość w każdym calu. To także przystępne ceny i  co najważniejsze, nieskazitelny design. Dachy pokryte dachówkami marki BOGEN zachwycają swoją elegancją. 

RÖBEN

Dachówki ROBEN w znacznej mierze produkowane są w Polsce. To dachówki doskonale znane w województwach świętokrzyskim i podkarpackim. Bardzo popularne modele dachówki płaskiej Bergamo, dachówki falistej Monza Plus czy dachówki esówki Verona ściągają co roku rzesze nowych inwestorów zdecydowanych na te właśnie pokrycia dachowe. 

WIENERBERGER

Światowy gigant produktów ceramicznych. Każdy, kto buduje dom spotkał się z produktami Wienerberger – nadproża, stropy, pustaki. Wienerberger to jednak również dobrej jakości dachówka ceramiczna, wśród której królują modele dachówki płaskiej Orea 9 oraz falistej Alegra 9. 

CREATON

Creaton to jeden z największych dostawców pokryć dachowych na świecie. Dachówki ceramiczne oraz betonowe od Creaton znaleźć można w każdym mieście i miejscowości naszego kraju. Szczególną popularnością cieszą się modele dachówek Creaton – Simpla, Titania oraz Premion. Dodatkowo Creaton oferuje dachówki cementowe takie jak Goeteborg i Kapstadt.

MEYER-HOLSEN

Jedne z najlepszych dachówek dotępnych na naszym rynku. Dachówki Meyer Holsen to doskonała jakość surowców i najwyższa precyzja wykonania. Niemiecki producent znany jest szczególnie z doskonałej ceramicznej dachówki płaskiej Piano.