Okna dachowe

Światło jest najlepsze dla dobrego samopoczucia. Okna dachowe zapewniają najlepsze doświetlenie pomieszczeń na poddaszach oraz dostarczają świeżego powietrza. W swojej ofercie posiadamy okna dachowe dwóch wiodących na świecie producentów jak Roto, Fakro, Velux oraz AVALINE.

Najbardziej rozpowszechnione są okna obrotowe, ale w ofercie znajdują się także okna uchylno-obrotowe, ewakuacyjne, kolankowe, wyłazy dachowe zwykłe oraz termoizolacyjne. Istnieje możliwość zakupienia elementów dodatkowych, jak żaluzje, rolety, moskitiery, markizy.

Podstawowe zalety okien dachowych to:

  • bezpieczne szyby hartowane,
  • dobre doświetlenie,
  • nawiew świeżego powietrza,
  • okna ciepłe,
  • odporność na działanie czynników atmosferycznych,
  • funkcjonalna konstrukcja.

ROTO

ROTO to niemiecki producent okien dachowych, które znane są z doskonałej jakości. Okna dachowe Roto to synonim perfekcyjnej izolacji cieplnej i akustycznej. Szeroka oferta okien dachowych, wyłazów, świetlików i schodów strychowych pozwala kazdemu inwestorowi dobrać idealny dla niego produkt. 

FAKRO

Fakro to polski producent stolarki okiennej. Od lat Fakro jest jednym z liderów sprzedazy okien dachowych w Polsce. Ponadto firma Fakro jest europejskim liderem produkcji świetnej jakości schodów strychowych. Ostatnimi czasy Fakro wprowadziło do swojej oferty także  

VELUX

VELUX to światowy lider produkcji okien dachowych. Duński producent jako pierwszy wprowadził trzyszybowe okna dachowe. Velux znany jest nie tylko z okien i wyłazów dachowych, ale także świetlików, balkonów dachowych oraz systemów okien oddymiających. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

AVALINE

Okna AVALINE to pieczołowicie zaprojektowana gama okien zawiera: wyłazy dachoweoraz okna trzyszybowe dwukomorowe o podwyższonych parametrach cieplnych w wersji drewnianej oraz PCV a także trzyszybowe okna energooszczędne. Okna AVALINE w wersji trzyszybowej zawierają w komplecie kołnierze z membrany paroprzepuszczalnej, a także termokołnierze ze spienionego poliutylenu, które zapewniają najwyższą izolację połaci dachowej. Okna dachowe AVALINE, podobnie jak inne produkty z oferty naszej marki, zostały przygotowane zgodnie z najwyższymi wymogami dzisiejszego rynku. Wysokiej jakości komponenty wykorzystane do produkcji okien dachowych oraz wyłazów dachowych zostały połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które zapewniają łatwy montaż okien, wysokie parametry cieplne, łatwość użytkowania, nienaganną estetykę i przystępną cenę.