Membrany dachowe i akcesoria

Kiedy wybierzemy już wszystkie elementy widoczne na naszym dachu musimy też zająć się tym czego nie widać. Bardzo istotne jest dobranie odpowiedniej membrany dachowej, która zabezpieczy nasze poddasze. Posiadamy w ofercie membrany topowych firm, które zdobyły uznanie na naszym rynku. A ponadto musimy dobrać: wkręty, uszczelki, kominki, spinki, klamry, taśmy i inne materiały, które zepną wszystkie elementy w solidny i elegancki dach.

COROTOP

Marka Corotop® powstała w 2000 roku. Firma jest producentem wytrzymałych, wykonanych z najwyższą precyzją i spełniających wyśrubowane standardy jakościowe komponentów nowoczesnego dachu: membran dachowych, membran fasadowych, folii paroizolacyjnych i akcesoriów dachowych.

WABIS

Wabis jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości akcesoriów dachowych o uznanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Od momentu założenia firmy w 1999 roku Corotop tworzymy produkty do pokryć dachowych. Aktualnie oferta obejmuje  blisko 400 produktów dedykowanych do odbiorców już w 27 krajach świata.

IVT

Produkty z logo IVT zapewniają wentylację dachu, zabezpieczają poddasze przed wilgocią, uszczelniają wszelkie połączenia i przejścia przez połać dachu, służą do mocowania dachówek, wreszcie zapewniają możliwość bezpiecznego wejścia na dach i ochronę przed spadającym śniegiem. Taki kompletny asortyment i kompleksowe podejście do obszaru dachu plasują nas absolutnie w czołówce branży.