Ogrodzenia betonowe

Ogrodzenia betonowe polecamy w szczególności Klientom, którym zależy na wieloletniej trwałości. Beton to solidny materiał, któremu niestraszny jest upływ czasu czy niekorzystne warunki atmosferyczne. Ten rodzaj ogrodzeń od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, co nas absolutnie nie dziwi. Doskonale zabezpiecza nie tylko firmowe siedziby, ale i prywatne posesje. Co istotne – świetnie pasuje do stylu klasycznego i nowoczesnego. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór różnorodnych ogrodzeń betonowych wykonanych w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych.

Dlaczego warto wybrać ogrodzenie betonowe?

sprawdź, dlaczego warto zainwestować w betonowe ogrodzenie:

  • odporność na warunki atmosferyczne,
  • różnorodność – znajdziesz u nas ogrodzenia w dowolnym stylu (w różnorodnej kolorystyce i fakturze),
  • łatwy i stosunkowo szybki montaż,
  • ponadczasowe rozwiązanie – beton nigdy nie wyjdzie z mody.

 

Znajdziesz u nas ogrodzenia betonowe w następujących wzorach:

  • piaskowiec,
  • cegła,
  • kamień,
  • brykiet.

Zapraszamy na zakupy do hurtowni Iwan! Gwarantujemy fachowe doradztwo, dzięki czemu masz pewność, że dobierzesz idealne i trwałe ogrodzenie na lata.

BRUK-BET

Kostki brukowe i płyty tarasowe to część asortymentu marki Bruk-Bet®. Firma sukcesywnie rozwija się też w innych gałęziach polskiego przemysłu, oferując rozwiązania dla branży budowlanej, prefabrykaty infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej czy produkty z zakresu odnawialnych źródeł energii. W skład spółki wchodzą dodatkowo Termalica®, Termobet®, Bruk-Bet Fotowoltaika®, Georyt® i Intrac®. Ich siłę buduje 17 zakładów produkcyjnych w Polsce i 37 linii produkcyjnych. Bruk-Bet to także cudowne ogrodzenia betonowe.

STYROBUD

Styrobud jest czołowym producentem betonu, prefabrykatów betonowych oraz elementów małej architektury w południowej Polsce. Nowoczesny park maszynowy, dział laboratoryjny i wykwalifikowana kadra specjalistów to gwarancja  zgodności produktów z wytycznymi podanymi przez Klienta. Profesjonalny sposób produkcji i magazynowania wyrobów gwarantują odpowiednie stany magazynowe bez względu na panujące warunki atmosferyczne.  Główna siedziba firmy Styrobud mieści się w miejscowości Trzeboś. Pozostałe oddziały znajdują się w Rzeszowie oraz w Krośnie.

FORBET

Firma jest polskim producentem wysokiej jakości materiałów betonowych: szlachetnej kostki brukowej, wieloformatowych płyt tarasowych oraz szerokiej gamy elementów małej architektury, niezbędnych do kreowania przestrzeni miejskiej i aranżacji inwestycji prywatnych. W portfolio producenta znajdują się także ogrodzenia betonowe.