Systemy kominowe

Prowadzimy sprzedaż systemów kominowych – zarówno ceramicznych, jak i stalowych. W Iwan zadbaliśmy o to, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego współpracujemy z wieloma renomowanymi markami. Dzięki temu masz gwarancję tego, że inwestujesz w system, który posłuży Ci przez wiele lat.

Nie musisz być specjalistą ds. kominów – zdaj się na doświadczenie naszych pracowników! Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego produktu. Przekonaj się, że nasze kominy sprawnie odprowadzają wszelkie spaliny. Bezpieczeństwo użytkowania to absolutna podstawa, dlatego wybierz systemy polecane przez dziesiątki specjalistów.

Systemy ceramiczne i stalowe

Sprawdź, co charakteryzuje dostępne w naszej ofercie systemy kominowe ceramiczne i stalowe:

  • system ceramiczny – odporny na korozję i szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, a w dodatku przeznaczony do spalania każdego rodzaju paliwa,
  • system stalowy – wykonany z solidnej, kwasoodpornej stali, co gwarantuje wieloletnią wytrzymałość, a w dodatku cechuje go prosty szybki montaż.

Jeśli nie wiesz, na jaki system się zdecydować, zdaj się na nasze doświadczenie. Zadbamy o Twój komfort!

Oferujemy Państwu systemy kominowe oparte na sprawdzonych rozwiązaniach, dopasowane do różnego rodzaju paliw. Kompletny system kominowy to gwarancja trwałego i bezpiecznego użytkowania.

LEIER

Leier to znany dostawca materiałów budowlanych a w tym pustaków, stropów, nadproży, systemów kominowych, kostki brukowej oraz innych wyrobów z kategorii galanterii betonowej. 

STYROBUD

Styrobud jest czołowym producentem betonu, prefabrykatów betonowych oraz elementów małej architektury w południowej Polsce. Nowoczesny park maszynowy, dział laboratoryjny i wykwalifikowana kadra specjalistów to gwarancja  zgodności produktów z wytycznymi podanymi przez Klienta. Profesjonalny sposób produkcji i magazynowania wyrobów gwarantują odpowiednie stany magazynowe bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Główna siedziba firmy Styrobud mieści się w miejscowości Trzeboś. Pozostałe oddziały znajdują się w Rzeszowie oraz w Krośnie.