Rynny

Powszechnie wiadomo że celem rynny dachowej jest odprowadzenie wody z dachu. Jednak musimy pamiętać że jest to element dachu będący niejako na „pierwszym planie” i warto poświęcić trochę więcej uwagi na dopasowanie systemu rynnowego do naszego budynku. Pomożemy dobrać Państwu wielkość rynny, materiał z jakiego jest wykonana oraz przedstawimy dostępne kształty i kolory.

BLACHY PRUSZYŃSKI

Rynny metalowe NIAGARA proponowane przez firmę Blachy Pruszyński są kompletnym systemem odwadniania – idealnym dla każdego dachu, przeznaczony jest zarówno dla nowych jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia. Oferowane rynny dachowe dostępne są w różnych kształtach (tradycyjne, kwadratowe), w wielu wariantach kolorystycznych oraz różnorodne pod względem materiałów, z których zostały wykonane.

Kropp

Marka Krop oferuje cztery warianty systemów rynnowych: STALOWY, PVC, rynnę kwadratową oraz rynnę ukrytą – wszystkie dostępne w bogatej palecie kolorów. Dopasowanie rynien do projektu i wymagań prawnych stało się jeszcze prostsze. Inwestorzy mogą zapomnieć o kompromisach przy wyborze rynien.

GALECO

Firma Galeco Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej z dachów skośnych i płaskich. Naszymi flagowymi produktami są innowacyjne systemy „kwadratowe” jak: Galeco DACHRYNNA, BEZOKAPOWY, STAL2 i PVC2, a także tradycyjne półokrągłe systemy rynnowe jak: Galeco STAL, PVC, LUXOCYNK. Ponadto mamy w swojej ofercie systemy odwadniania dachów płaskich, blachodachówkę modułową Galeco RIGA oraz podbitkę dachową Galeco NOVA. Do firmy Galeco dołączyła również nowa marka systemów rynnowych Q STALYO.