Izolacje przeciwwilgociowe

W naszej hurtowni znajdziesz materiały budowlane, które pozwolą wykonać trwałe i skuteczne izolacje przeciwwilgociowe poziome oraz pionowe. Odpowiednie zabezpieczenie budynku zwłaszcza na wysokości fundamentów ochroni ściany przed szkodliwymi czynnikami, jakimi są woda, wilgoć oraz mróz.

W zależności od konstrukcji obiektu, a także warunków gruntowych, wykonuje się izolacje przeciwwilgociowe lekkie, a także średnie i ciężkie, które mają charakter izolacji przeciwwodnych. Warto pamiętać, że hydroizolację tworzy się również na dachach oraz balkonach, aby strop pozostał szczelny.

Jakie produkty do hydroizolacji budynku?

Na rynku jest duży wybór produktów do hydroizolacji budynku. W asortymencie naszej hurtowni może wybierać między:

  • membranami i papami wodochronnymi,
  • foliami w płynie,
  • wodochronnymi masami bitumicznymi,
  • zaprawami wodoszczelnymi.
 

Wszystkie z oferowanych materiałów pochodzą od uznanych producentów i doskonale zabezpieczą ściany, podłogi, stropy i dach przed przeciekaniem oraz zawilgoceniem.

IZOLBET

IZOLBET jest częścią Lafarge Polska, firmy należącej do globalnej Grupy Holcim – wiodącego na świecie producenta innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań budowlanych, zatrudniającego ok. 70 tys. osób w ponad 70 krajach. Firma od początku swojej działalności produkuje materiały hydroizolacyjne o nazwie handlowej IZOLBET®, stosowanych w budownictwie – jest obecnie liderem rynku w tym segmencie. Posiada w swojej ofercie produkty na bazie rozpuszczalników organicznych oraz ekologiczne na bazie wody, do hydroizolacji betonów i tynków, konserwacji i przyklejania pap.