Izolacje i docieplenia

Nasza specjalność to izolacje i docieplenia. Z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, m.in. metody natryskowej, wykonujemy izolacje ścian, podłóg, sufitów i elewacji. Docieplenia przeprowadzamy z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych m.in. piany PUR, której użycie pozwala na zapewnienie solidnego i trwałego zabezpieczenia cieplnego budynku. Termoizolacje wykonujemy w budynkach mieszkalnych, obiektach biurowych i usługowych – zarówno na etapie prac wykończeniowych w budynkach nowo powstających, jak i na potrzeby termomodernizacji obiektów istniejących.

Izolacje na najwyższym poziomie

Wykonywane przez nas termoizolacje to nie tylko całoroczny komfort termiczny, ale również korzystny dla zdrowia mikroklimat. Izolacja pianką PUR chroniąc budynek przed wilgocią, zabezpiecza jednocześnie przed przedostawaniem się do wewnątrz szkodliwych drobnoustrojów i rozwojem pleśni.

Naszym Klientom proponujemy szeroki wybór wysokogatunkowych materiałów dociepleniowych. W swoim asortymencie mamy produkty lekkie i łatwe w montażu, a jednocześnie wyjątkowe wytrzymałe. Dzięki swojej ogniotrwałości, nasze certyfikowane materiały dociepleniowe zapewniają również maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Dostępne w naszej ofercie kompletne systemy dociepleń to gotowe zestawy elementów niezbędnych do wykonania termoizolacji każdego typu budynku. Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo sprzedażowe w zakresie doboru dopasowanych do potrzeb kompletnych systemów dociepleń. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

W swoim asortymencie mamy również pełną gamę produktów z zakresu izolacji przeciwwilgociowych zabezpieczających ściany przed przenikaniem wilgoci pochodzącej z gruntu. Klientom oferujemy izolacje przeciwwilgociowe pionowe i poziome dopasowane do różnego typu fundamentów i pozostałych elementów konstrukcyjnych.