Ściany

Nasza oferta materiałów ściennych oparta jest na produktach pochodzących od najbardziej doświadczonych i największych firm wytwarzających ten asortyment w naszym kraju, a ściśle w naszej najbliższej okolicy. O cenie i dostępności materiałów ściennych w dużej mierze decyduje transport. Posiadamy rozbudowaną flotę samochodów ciężarowych w różnych konfiguracjach, wszystkie wyposażone w dźwigi samowyładowcze, dzięki czemu możemy zapewnić dostawy materiałów na budowę w dogodnych terminach i konkurencyjnych cenach. Oferujemy Państwu pustaki ceramiczne, bloczki z betonu do wykonania ścian fundamentowych oraz wyroby z silikatu.

 

LEIER

Leier to znany dostawca materiałów budowlanych a w tym pustaków, stropów, nadproży, systemów kominowych, kostki brukowej oraz innych wyrobów z kategorii galanterii betonowej. 

WIENERBERGER

Ceramiczne pustaki, stropy i nadproża tworzące komplementarny system do budowy nowoczesnego, bezpiecznego domu. Szeroka gama pustaków do ścian zewnętrznych i wewnętrznych w innowacyjnych technologiach cienkospoinowych Dryfix i Profi oraz w tradycyjnej technologii na zaprawę murarską to chluba marki Wienerberger.

SOLBET

Solbet jest liderem i największym producentem betonu komórkowego w Polsce – aż 1/3 produkowanego w kraju autoklawizowanego betonu komórkowego pochodzi z fabryk SOLBET. Największy zakład zlokalizowany w Solcu Kujawskim jest europejskim rekordzistą w dobowej produkcji betonu komórkowego – codziennie fabryka dostarcza 2500 m3 swoich wyrobów na rynek. Tak ogromna skala produkcji to efekt ponad 72 lat pracy naszej firmy oraz nieustanny rozwój i udoskonalanie wyrobów.

STYROBUD

Styrobud jest czołowym producentem betonu, prefabrykatów betonowych oraz elementów małej architektury w południowej Polsce. Nowoczesny park maszynowy, dział laboratoryjny i wykwalifikowana kadra specjalistów to gwarancja  zgodności produktów z wytycznymi podanymi przez Klienta. Profesjonalny sposób produkcji i magazynowania wyrobów gwarantują odpowiednie stany magazynowe bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Główna siedziba firmy Styrobud mieści się w miejscowości Trzeboś. Pozostałe oddziały znajdują się w Rzeszowie oraz w Krośnie.

H+H

System Budowy H+H cieszy się dużym uznaniem inwestorów i wykonawców, a to wszystko dzięki znakomitym właściwościom betonu komórkowego i silikatów. H+H Beton komórkowy łączy doskonałą izolacyjność termiczną z odpowiednią wytrzymałością i niezwykłą łatwością wykonawstwa. H+H Silikaty dzięki wysokim klasom gęstości charakteryzują się wyjątkową izolacyjnością akustyczną połączoną z bardzo dużą wytrzymałością.