Ogrodzenia blaszane

Ogrodzenia blaszane współcześnie stanowią połączenie estetyki z trwałością. Niezależnie od tego, czy stawiasz na klasykę, czy na nowoczesność – jesteśmy przekonani, że nasze propozycje spełnią Twoje oczekiwania. Z łatwością stworzysz ogrodzenie posesji, które nie będzie wymagało czasochłonnej konserwacji. Warto jednak pamiętać o tym, aby na samym początku ocynkować blachę, by mieć pewność, że nie będą jej straszne warunku pogodowe.

Ogrodzenia z blachy – gwarancja jakości

Ogrodzenia z blachy są wykonane z wysokojakościowych materiałów (m.in. ze stali lub z aluminium), dzięki czemu masz pewność, że to inwestycja na lata. Blachę możesz pomalować na dowolny kolor, dlatego z łatwością dopasujesz wygląd ogrodzenia do indywidualnych preferencji. Czasy, kiedy ogrodzenia z blachy były wykorzystywane jedynie na placach budowy, już dawno minęły. Obecnie w ofercie wielu producentów znajdziesz nowoczesne ogrodzenia, które doskonale sprawdzą się na posesjach urządzonych w minimalistycznym i industrialnym stylu. Zapraszamy na zakupy do naszej hurtowni – jesteśmy przekonani, że spełnimy Twoje oczekiwania!

BLACHOTRAPEZ

Wyjątkowo trwałe i estetyczne ogrodzenia blaszane sztachetowe wyposażone w elementy sztachety z trzema wzdłużnymi usztywniającymi rowkami są idealnym rozwiązaniem dla tradycyjnej, jak i nowoczesnej architektury, do budowy ogrodzenia. Prócz prostego i szybkiego montażu wyróżnia je wśród konkurencji łatwość utrzymania – nie wymagają specjalnej konserwacji.

HANBUD

Sztachety metalowe Hanbud dostępne są w 8 kolorach lub w uniwersalnej powłoce Alucynk. Wybierz satynowy połysk, szroniony mat lub doskonałą imitację struktury drewna. Dotknij i zobacz jak wyjątkowe są powłoki naszych materiałów. Sztachety metalowe Hanbud produkowane są z najwyższej jakości stali ocynkowanej, powlekanej obustronnie powłoką poliestrową. Dzięki materiałom najwyższej jakości z renomowanych hut, objęte są dziesięcioletnią gwarancją.