Stropy i nadproża

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy stropy na belkach w systemie Teriva i Wienerberger oraz tradycyjny pustak stropowy Ackerman.

TRANSDŹWIG

Obecnie głównych przedmiotem działalności firmy jest produkcja betonu i prefabrykatów. Transdźwig dysponuje nowoczesnymi w pełni zautomatyzowanymi wytwórniami betonu oraz liniami produkcyjnymi w których powstają stropy teriva, bloczki fundamentowe, pustaki szalunkowe, mury oporowe i betonowe przepusty drogowe. Transdźwig jest także jednym z największych producentów płyt drogowych w Polsce. 

STYROBUD

Styrobud jest czołowym producentem betonu, prefabrykatów betonowych oraz elementów małej architektury w południowej Polsce. Nowoczesny park maszynowy, dział laboratoryjny i wykwalifikowana kadra specjalistów to gwarancja  zgodności produktów z wytycznymi podanymi przez Klienta. Profesjonalny sposób produkcji i magazynowania wyrobów gwarantują odpowiednie stany magazynowe bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Główna siedziba firmy Styrobud mieści się w miejscowości Trzeboś. Pozostałe oddziały znajdują się w Rzeszowie oraz w Krośnie.

WIENERBERGER

Ceramiczne pustaki, stropy i nadproża tworzące komplementarny system do budowy nowoczesnego, bezpiecznego domu. Szeroka gama pustaków do ścian zewnętrznych i wewnętrznych w innowacyjnych technologiach cienkospoinowych Dryfix i Profi oraz w tradycyjnej technologii na zaprawę murarską to chluba marki Wienerberger.