Okna łączą pomieszczenia budynku ze światem zewnętrznym, jednocześnie stanowiąc przegrodę oddzielającą nas od niego. Okna chronią przed wpływem warunków atmosferycznych, zwłaszcza zimnem, ale jeśli jest to konieczne, zapewniają także dopływ świeżego powietrza. Innym istotnym elementem jest dopływ światła, który to możemy regulować poprzez zastosowanie różnych dodatkowych elementów.

Okna ze Stolarki Wołomin nie tylko pełnią funkcję techniczną, ale również są integralnym elementem wystroju wnętrza i estetyki elewacji. Produkowane są w kilku wersjach różniących się od siebie zastosowanym zestawem szybowym, rodzajem drewna, współczynnikiem przenikania ciepła oraz innymi detalami. Stolarka Wołomin produkuje także okna drewniano-aluminiowe, w których łączą się z sobą najwyższe parametry użytkowe oraz brak konieczności konserwacji. We wszystkich rodzajach okien stosowane są okucia obwiedniowe firmy Roto.

Okna firmy Pol-Skone standardowo wykonane są z tarcicy sosnowej, a opcjonalnie z tarcicy dębowej. Zastosowana tutaj jest szyba niskoemisyjna o współczynniku przenikania ciepła równym 1,1 W/m2K. Na zamówienie wykorzystujemy również inne rodzaje szkieł: Antisol, Stopsol, bezpieczne, antywłamaniowe. Okna wyposażone są w okucia firmy Roto z mikrowentylacją.

W swojej ofercie posiadamy także okna plastikowe, które dostępne są w kilku różnych wersjach.

Galeria zdjęć

[nggallery id=”8″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *