Firma Dorken oferuje kompletny program folii dachowych oraz izolacji pionowych muru. W swojej ofercie posiadamy folie o wysokiej i niskiej paroprzepuszczalności oraz folie paroszczelne.

DRAGOFOL to folia dachowa o niskiej paroprzepuszczalności wzmocniona siatką, zapewniająca niezawodną i długotrwałą ochronę. Nadaje się do wszystkich konstrukcji dachowych wietrzonych od strony tylnej.

Delta-Vent N jest wysokoparoprzepuszczalną, całkowicie wodoszczelną folią wstępnego krycia, stosowaną przy izolacji termicznej na pełnej wysokości krokwi. Jej paroprzepuszczalność wynosi powyżej 1300g/m2/24h.

Folię Delta Fol PVG stosuje się na pełne deskowanie. Jest ona specjalnie do tego przystosowana – posiada największą wytrzymałość na rozrywanie.

Delta-Fol REFLEX to paroszczelna, mocna i elastyczna folia czterowarstwowa. Stanowi ona skuteczną zaporę przed wiatrem i wilgocią oraz zapobiega stratom ciepła. Między folią poliestrową o dużej przezroczystości i trudno zapalną folię polietylenową umieszczona została w sposób odporny na korozję folia aluminiowa. Dodatkowe siatkowe zbrojenie folii wzmacnia jej stabilność i odporność na rozrywanie, także w najtrudniejszych warunkach.

Galeria zdjęć

[nggallery id=”5″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *