Nasza firma posiada w swojej ofercie nowoczesne bramy garażowe Wiśniowski, które zapewniają bardzo wysoką jakość i bezpieczeństwo, atrakcyjny wygląd oraz komfort obsługi. Wszystko to zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu firmy Wiśniowski w budowie bram i napędów. Różnorodność wzorów bram jest tak bogata, że każdy znajdzie w ofercie model pasujący do architektury danego budynku.

Firma Wiśniowski produkuje bramy uchylne, które cieszą się największym powodzeniem u klientów, oraz bramy segmentowe. Klasyczną wersję stanowi uchylna brama stalowa z przetłoczeniami pionowymi i poziomymi. Jest to typ wypełnienia sprawdzony od dawna w garażach pojedynczych, szeregowych i podwójnych. Połączenie przetłoczeń poziomych z pionowymi listwami po bokach i na środku bramy nadaje temu standardowemu wzorowi interesujący wygląd.

Istnieje możliwość zastosowania przetłoczenia w jodełkę lub z poziomą listwą. Klient może także dobrać odpowiedni kolor swej bramy tak, aby pasował do fasady budynku, ściany szczytowej, drzwi wejściowych, czy okien. Innym możliwym rozwiązaniem jest zastosowanie wypełnienia w formie kasetonów lub paneli. Wypełnienie panelowe pasuje szczególnie do nowoczesnych domów o prostej, wyrazistej formie, natomiast wypełnienie kasetonowe tworzy interesującą kombinację kwadratów lub prostokątów na bramie.

Bramy garażowe Wiśniowski mogą być wypełnione też litym drewnem. Uzyskujemy wtedy wrażenie, jakby całe zostały wykonane z drewna ponieważ stalowe ramy są także pokryte całkowicie drewnem. Kolor drewna można dostosować do własnych oczekiwań używając lakieru z odpowiednim pigmentem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stwarzamy możliwość przeszklenia bram oraz zamontowania napędu służącego do jej otwierania.

Galeria zdjęć

[nggallery id=”10″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *