Blachy dachówkopodobne i trapezowe to doskonały materiał do pokrywania dachów. Łączą one w sobie zalety nowoczesnych i lekkich pokryć dachowych (ok. 4,3kg/m2) z dekoracyjnym wyglądem. Nadają nowoczesny styl zarówno budynkom nowym, jak i remontowanym. Stosowane są do pokrywania domków jednorodzinnych oraz dużych obiektów handlowych i przemysłowych. W swojej ofercie posiadamy blachy trzech producentów: BudMat, Finco-Stal oraz Blachy Pruszyński.

Firma BUDMAT należy do czołowych producentów pokryć dachowych z blach ocynkowanych i powlekanych w Polsce. Powstała w 1991 roku w Boryszewie Nowym koło Płocka, a dzięki dynamicznemu rozwojowi otworzyła cztery oddziały na terenie całego kraju: w Ostrowcu Świętokrzyskim, Mysłowicach, Poznaniu i Pruszczu Gdańskim.

FINCO-STAL funkcjonuje na rynku krajowym jako producent blachodachówki i blach trapezowych od 1992 roku. Jest spółką jawną ,załozoną przez polskich udziałowców, z polskim kapitałem założycielskim. W pierwszych latach swojej działalności Firma zdobyła doświadczenia w produkcji blach trapezowych. Dość szybko nawiązała kontakt z renomowanym na rynku światowym producentem blachy, fińskim koncernem RAUTARUUKKI STEEL obecnie RUUKKI.

Firma Blachy Pruszyński powstała w 1985 roku i od początku swej działalności zajmowała się produkcją akcesoriów z metalu. Na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych nastąpił dynamiczny rozwój firmy oraz ostateczne ukierunkowanie profilu działalności firmy jako producenta pokryć dachowych i elewacyjnych. Od początku działalności Zarząd zdecydowanie stawiał na ciągłe unowocześnianie zaplecza produkcyjnego jak również podnoszenie kwalifikacji personelu. Taką samą zasadę stosujemy przy doborze naszych dostawców. Zaopatrujemy się w materiał wsadowy jedynie u renomowanych producentów takich jak ThyssenKrupp, Myriad, Ruukki czy też Huta im. Tadeusza Sendzimira. Rozwiązania takie dają gwarancję, że produkt finalny czy to w postaci blach dachówkowych czy blach trapezowych będzie spełniał wszelkie wymagania jakościowe i użytkowe a jego trwałość zapewni długi okres eksploatacji u klienta końcowego.

Ruukki oznacza wszechstronne rozwiązania oparte na metalach oraz prawdziwą współpracę. Dostarczamy komponenty, systemy oraz zintegrowane rozwiązania oparte na metalach dla przemysłu budowlanego i inżynierii mechanicznej. Posiadamy szerokie portfolio metalowych produktów oraz związany z nimi serwis.

Oferowane przez nas rozwiązania powstają w rezultacie bezpośredniej współpracy z klientami, znajomości ich działań oraz gruntownej wiedzy na temat materiałów z metalu. Wybierz nas, jeśli potrzebujesz eksperta w dziedzinie metali, którego nowatorskie pomysły pomogą w odniesieniu sukcesu.

Galeria zdjęć

[nggallery id=”2″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *